בלוגים

מתנות לחגים

מוצגות כמה דוגמאות של רימונים מקרמיקה באריזות מתנה לחגים. צורתה הסופית של האריזה תהיה קצת שונה - בתוספת צנצנת דבש קטנה או כרטיס ברכה. בדוגמא למעלה ולמטה מגיעים שני רימונים באריזה.

מתנות מקוריות

מספר דוגמאות למתנות (עבודות יד) באריזות שונות.

דוגמאות לפעמוני קרמיקה המיועדים לתלייה. הפעמון מגיע באריזת מתנה שקופה עם תחתית קשיחה. בתחתית האריזה - עלי כותנה ופרחים יבשים לקישוט. הפעמונים מגיעים בצבעים שונים וגוונים שונים, ניתן להתרשם משתי דוגמאות - כתום וכחול.

על חימר, עבר ועתיד

כלים מחימר השתמרו באופן מדהים במשך אלפי שנים. אבות אבותינו למדו לשרוף ולשמר את עבודות הקרמיקה שלהם אך מה שהם לא ידעו הוא שבעצם השריפה הם שימרו גם סודות עבורנו, סודות שיכולים לעזור לאנושות כולה.

לאחרונה הרבה אנשים מדברים על 2012, קמו אתרים שלמים בנושא ויש אפילו סרט קולנוע גרנדיוזי. רוב אלו שמדברים, עוסקים בתאוריות ונבואות מנבואות שונות לגבי סוף העולם.

סיפורים הזויים מהחיים - הדר, איזור הטמטומים

והפעם בפינת סיפורים הזויים מהחיים - הדר, איזור הטמטומים.

אני גר בדירת גן עם חצר מרוצפת המוקפת גדר מתכת גבוהה מכל עבריה. לדירה כניסה נפרדת, מדרגות צדדיות ובראשן שער ברזל גבוה המחובר לאותה גדר היקפית. בבוקר כשאני יוצא לעבודה, אני נועל אחרי את השער עם מנעול ובלילה כנ"ל. זה לא שיש מה לגנוב אצלי, אולי אם הגנב מחפש ספרי סיסקו ישנים ושידות קש. הסיבה לכל המתכת והברזל היא כלב ממש חמוד אבל רגע, זה לא הנושא העיקרי.

סיור בגלריות אמנות

השבוע יצא לי לבקר בשני מקומות יפהפיים - במדרחוב בזכרון יעקב ובכפר האומנים עין הוד. מה להגיד לכם, יש אווירה של חו"ל בשני המקומות האלה המשופעים בגלריות לרוב. אני בנשמתי אמנית, לא כמקצוע (וחבל) אלא כחובבנית. אני מפסלת ומציירת ולדעת רבים מידידי - אמן מבוזבז. בייתי גדוש ביצירות לתפארת, פסלים וציורים ולפעמים אני מביטה בהם ואומרת לעצמי איזה יופי של מי זה, מי עשה אותם?

וכך מידי פעם אני אוהבת לבקר בגלריות לאומנות ולהביט ביצירות של אחרים. האמת צריכה להאמר! יש אמנים שקטונתי לידם ואף פעם לא אגיע לרמתם, הם גדולים מהחיים ואני מביטה בעבודתם אם זה פיסול, ציור, עבודות זכוכית או תכשיטים ומקנאה בהם על כשרונם הגדול.

דלת מצחיקה ומסוכנת

חשבתי שרק בהודו יש דברים כאלה, מסתבר שגם בארץ :)

שיפוץ משרדים בהדר

שיפוץ משרדים בחיפה, לקחנו מקום מוזנח ועלוב והפכנו אותו לגאוות הרחוב !

בעלי נכס ? היו עם יד על הדופק.

בהמשך לכתבה על שמירת ערך הנכס שלכם ונזקים שעלולים להגרם לו על ידי צדדים שלישיים, קבלו עוד סיפור מהחיים.

השוכרניק - השוכר שמצאתם אחלה גבר, בחור טוב, לומד, עובד, יש תלושי שכר, הצ'קים נכנסים כמו שעון ואין אפילו תלונה אחת מהשכנים. ערב אחד בעודכם בוהים בטלוויזיה המקוללת, הטלפון מצלצל, על הקו השוכר שמתקשר לבשר לכם בגאווה שהוא קנה אביזרי אמבטיה חדשים ומבקש את הסכמתכם לכך שהוא יתלה אותם - מתלה למגבת, מתלה לנייר טואלט ועוד. בטח אתה אומרים, לך על זה ושתהיה לך מקלחת נעימה.

גיזום עצים בחיפה

יופי של עבודת גיזום עשו באזור התאטרון העירוני של חיפה, עכשיו אפשר לראות את הבניין. מגיעה חברה מטעם העיריה עם טרקטור טלסקופי וסל הרמה + מלגזה קטנה עם תפס מיוחד ותוך 5 דקות העץ עבר תספורת.

גיזום עצים

עמודים

Subscribe to יומנים - RSS