חזרה לכל המדורים

המלצה על משהו טעים

חצילים ברוטב שום

אני אוהב לנסות דברים חדשים. כשמגיע משהו חדש למקררים וגם מכיל שום, אני לא יכול להגיד לא. אני חייב גם להודות שהדבר הראשון שתפס לי את העין מתוך כל המגוון במקרר הוא המילה שום כי באריזה אין שום דבר חדש.

בחיפוש ברשת גיליתי מעט מאוד, אפילו אתר אין ונראה שהעובדים בכל הדרגות והתפקידים, הם המשווקים והמפרסמים. קטלוג סלטים לעומת זאת, ניתן למצוא ויש וגם "אודות":  חברה צעירה מאוד שנוסדה רק ב 2010 ומייצרת את כל הסלטים באופן ידני.

סדרת החצילים הזאת נקראית אצלם "אומנות בסלטים", מדובר בחצילים פרוסים לאורך, מטוגנים ומושרים ברוטב.

סטייק חצילים בשום

טעם: המוצר עצמו טעים ועומד בציפיות שלי מבחינת שילוב הטעמים של החציל, השום, הרוטב המתקתק והשמיר. מכאן עד לומר אמנות או גורמה יש מרחק אך לא רב.

מרקם: "הסטייקים", חתיכות החציל, מגיעות שלמות ואינן מתפרקות כשמנסים למשות אותם מהאריזה

אריזה: האריזה לשוק הביתי מכילה 400 גרם והיא אריזה "רגילה" של סלטים, כמו שהתרגלנו אצל כולם. 2 נקודות שצריך לשפר הן אחת - המכסה שנפתח בקלות מידי ולפעמים "לבד", שתיים - הניילון הנצמד שעל האריזה (מתחת למכסה), לא תמיד סגור הרמטית ונפרד מהגביע עצמו ללא שום מאמץ, כאילו אין מספיק דבק.

כמות: בסה"כ מדובר על 4 או 5 רבעים של חציל. לא הרבה.

מחיר: משתנה ממקום למקום אך בסביבות ה 7.5 ש"ח.

תמורה: זה לא נכון להשוות כמה חצילים ושום הייתי יכול לקנות ב 7.5 ש"ח. לדעתי האישית בלבד, המוצר מספק את תמורתו במחיר זה ואני אמשיך לקנות גם בעתיד כשארצה לספק צורך מיידי בפיתה. כמובן שאם יש לי חצילים בבית, אכין לבד.

ציון כללי בסולם ירון: 85.

בתאבון