חזרה לכל המדורים

אלוהים נגלה אלי פעמיים

חציל על האש

היום היה לי מהימים האלו ששנייה אחת לא הייתי פנוי ושנייה אחת לא הייתי לבד. בסביבות 00:30 זה הגיע ואז נפלה עלי תחושת הרעב של - לא אכלתי מהבוקר. פתחתי את המקרר ונדהמתי לגלות ששוב יום חמישי, הרי זה ברור, המקרר ריק. תמיד זה קורה לי אבל איכשהו תמיד אני מוצא פתרון יצירתי ! יש שמונה פריטים במקרר, חלקם חובה בכל בית, צנצנת שיפקה חמוץ וחריף, בקבוק פינו נואר, ריוויון (!), ביצים, קוטג' בתוספת 10% ובמחיר 5.95, חלב קטן, שמנת לקפה 10% עם טעם של שמנת בקפה של טיסות, סיר עם מסננת... המממ במסננת יש חיטה שהשרתי מאתמול כבר ואו שצריך לבשל את זה או לזרוק את זה, מה אני אעשה לכל הרוחות עם חיטה ב עוד מעט 1 בלילה ?  יש רעב קשה בקרן של אפריקה, אני לא זורק. בישלתי את החיטה במים עם קצת מלח, אולי עשר דקות, היא היתה כבר רכה מאוד מהשריה שנגמרה בבוקר ומהיום השלם במסננת במקרר.

חציל רוקד על האש

בזווית העין קלטתי תזוזה, הכלב בא לרחרח מה מצאתי. הסתובבתי אליו ואז קלטתי בזווית של העין השנייה, יש לי חציל שמן ורכרוכי ! הלילה אמרתי את אחד המשפטים המוזרים ביותר שאמרתי בחיי ועוד לכלב, אם מישהו היה עומד מהצד ושומע, לא יודע איפה זה היה יכול להגמר, אמרתי 'שוקו, תזוז אתה מפריע לי לצלם חצילים'. אם מישהו היה עומד מהצד ורואה אותי כורע על הברכיים ומצלם את החציל מלמטה, ברור לי איפה זה היה נגמר. אני אוהב את החציל שלי ישירות על האש. באש גדולה הוא נשרף, באש קטנה כמו שאני אוהב, הוא מתקרמל והופך לסוכריית חצילים. כשצד אחד מוכן ואני הופך אותו על הגב, אני אוהב לקלף את הקליפה עם שתי אצבעות, לשים קצת מלח גס ולאכול את זה ככה. הקליפה המקורמלת זה טעים ובכלל אני חושב שזה מזכיר קצת אצת נורי ורשמתי לעצמי לנסות להכין סושי מקליפות חצילים.

חציל אל האש

עכשיו אני תקוע עם שני דברים שלא קשורים לכלום ביום שישי ב 1 בלילה. במצבים קשים תמיד יש לי עזרה, אלוהים נגלה אלי בפעם הראשונה ואמר לי, תערבב בני, תערבב, זה הגורל שלך, בין חמישי לשישי. בשנייה לפני שהוא נעלם בעשן שעלה מהחציל עוד שמעתי את ההד, תוסיף קצת שמנת... הוא צדק ! יש למנה הזאת טעם אלוהי ויעלה לכם פחות מ 10 ש"ח לנסות אותה - חיטה טפשה במי מלח, חציל על האש מקורקש עם מזלג בגסות, מערבבים ביחד, קצת שמנת והולכים לישון עם חיוך מטומטם על הפנים. (מלח!)

חיטה,חצילים,שמנת

הבעיה, הייתי עדיין רעב ושוב קיבלתי עזרה, שמעתי בת קול אומרת נשארו לך 2 פרוסות לחם בשקית שבארון, תנסה חציל עם קוטג'. אני לא מתווכח עם הקולות, ניסיתי. אלוהים נגלה אלי פעמיים הלילה ובשתי הפעמים הוא צדק, איזה פספוס של 30 שנה מאז שאני אוהב חצילים, פרוסה קלויה עם קוטג' וחציל על האש !!! המנה השנייה תעלה 5.95 עד ההעלאה הבאה במחיר + חציל, לא יודע כמה עולה 1.

חציל מתוק

יש לי כנראה פגישה נוספת איתו באיזה לילה בין חמישי לשישי סביר להניח. אם אתם רוצים שאני אמסור לו משהו, תרשמו בתגובות :)

האזרח אלף,

הגבול הדק,

חיפה.