אודות

אתר "הכל טוב" הוא אתר תוכן דינמי שעוסק בעיקר באומנות, עבודות יד, מתנות ובית.

בעיקר, לא רק.

הכל טוב האתר הישןהאתר פונה ליוצרים שרוצים להציג, לקדם את עצמם ומוצריהם וגם לשים תג מחיר על היצירה. יוצרים בכל תחום, מפיסול וציור עד עבודות צריבה בעץ, דאס, פימו, לבד, חרוזים, אבנים, כל יוצר\ת והחומרים איתם הם עובדים.

האתר מאפשר לחברים בו ליצור תכנים שונים. היחודיות של האתר בכך שכל התוכן הנוצר על ידי החברים בו מוצג לא רק בכרטיס האישי שלהם אלא בכל האתר כולל בעמוד הראשי.

האתר דינמי ומציג תוכן שונה כל כמה שניות. בעצם בכך, נותן חשיפה מקסימלית לתכנים של החברים ומקדם אותם.

בין התכנים שאפשר ליצור למיני אתר:

פרופיל אישי\עסקי: כרטיס המכיל פרטים אישיים, תמונה, אמצעי יצירת קשר, קישור לאתר שלכם ועוד פרטים אישיים.

מוצרים לגלריה: כל יצירה היא מוצר. אפשר להעלות כמות בלתי מוגבלת של מוצרים, כמספר העבודות שיש לכם. על כל מוצר\יצירה אפשר לרשום כמה מילים, להעלות תמונה ולרשום מחיר, שיטת שליחה, סיווג המוצר ועוד.

כרטיס ביקור: לאנשים יש טבע ובדרך כלל הם רוצים לראות את התמונה המלאה של מי את\ה. אם יש לכם כרטיס ביקור מומלץ להעלות אותו מכיוון שהוא מכיל את כל הפרטים עליכם ב"מבט אחד".

קופון הנחה: עוד טבע שיש לאנשים, הם אוהבים הנחות. ניתן להעלות מספר בלתי מוגבל של קופוני הנחה למוצרים שונים \ קטגוריות שונות (20% על ציורי אקריל וקופון נוסף 15% על ציורי שמן, למשל).

אלבומי תמונות: ניתן ליצור מספר בלתי מוגבל של אלבומי תמונות ובכל אלבום מספר בלתי מוגבל של תמונות.

סרטוני וידאו: ניתן להעלות כמות בלתי מוגבלת של סרטוני וידאו מיוטיוב.

בלוג: לכל חבר\ה באתר יש בלוג אישי בו ניתן להעלות פוסטים בנושאים שונים הקרובים ללבם - תערוכה חדשה שלכם, חומר חדש שגיליתם, כיד הדמיון הטובה עליכם, ניתן לצרף תמונות לכל פוסט בבלוג.

כתבה: באתר קיים תפריט מדורי תוכן המחולק לקטגוריות שונות, כל חבר\ה באתר יכולים להעלות כתבה מלווה בתמונות והכתבות הנבחרות יעלו לעמוד הראשי (תצוגת כתבות ראשית).

להצטרפות לאתר הכל טוב - לחצו כאן.

שיתוף בפייסבוק